BEI BLS AVP LS-DISTRIBUTIE

BEI BLS AVP LS-DISTRIBUTIE

Algemene informatie

Een monteur binnen het LS-distributie domein specialiseert zich in Laagspanning (LS). Jij bent als Allround Vakbekwaam Persoon (AVP) een echte vakspecialist die het gehele traject verzorgt. Als BEI BLS AVP LS-distributie monteur ben jij voornamelijk actief met elektrische installaties van stations, netkasten en laagspanningsnetten. Het is echter ook mogelijk dat jij je bezighoudt met secundaire activiteiten, zoals accu’s en andere secundaire installaties. Veilig werken met laag-, midden- en hoogspanning is uiterst belangrijk. Leer hoe jij je kunt specialiseren met de opleiding BEI BLS AVP LS-distributie.

Er zijn in het BEI segment verschillende opleidingen en certificaten verkrijgbaar. BEI staat voor Bedrijfsvoering van Elektrische Installaties. Dit betekent dat de monteurs in opdracht van netwerkbeheerders werken en dus actief zijn in elektrische installaties. Een specialisatie binnen het segment is vereist aangezien het certificaat van de specialisatie aantoont dat de monteur veilig kan werken. Veilig werken met laag-, midden- en hoogspanning is uiterst belangrijk. Leer hoe jij je kunt specialiseren met de opleiding BEI BLS AVP LS-distributie.

Informatie opleiding
Duur3 dagen
Kosten€ 1120,00 excl. BTW
LocatieTOZ (Kelpen-Oler)
ResultaatKIWA certificaat

Aanmelden?
Wil je je aanmelden voor deze opleiding of de eerstvolgende opleidingsdata zien? Klik op de knop hieronder.

Inhoud opleiding

De cursus BEI BLS AVP LS–distributie behandelt de volgende onderwerpen:

  • Fundamentele kennis van BEI BLS
  • Instructies en aanwijzingen
  • Uitvoeren van bedieningshandelingen
  • Identificatie en beheersing van werk gerelateerde risico’s
  • Gebruik van veiligheidsmiddelen en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s)
  • Toepassing van VeiligheidsWerkInstructies (VWI’s)
  • Voorbereiding op het examen

Doelstelling

De doelstelling van de opleiding BEI BLS AVP LS-service is om deelnemers op te leiden tot allround vakbekwame personen in laagspanning

Doelgroep

De opleiding richt zich zowel op ervaren monteurs die hun kennis willen verdiepen als op nieuwe mensen die willen instappen in het vakgebied van laagspanning.

Vooropleidingen

Er zijn enkele vooropleidingen die aansluiten op de opleiding BEI AVP LS. Enkele vooropleidingen die goed aansluiten en aan de eisen voldoen zijn:

  • Eerste monteur LS-distributie
  • Monteur elektriciteitsnetten
  • Technicus middenspanningsinstallaties

Er zijn meer opleidingen die als vooropleiding gelden, echter deze opleidingen vereisen een cursus. Neem contact op met het Technisch Opleidingscentrum Zuid om te weten of jouw vooropleiding of cursus aansluit bij de opleiding BEI AVP LS-distributie.

Om aan het BEI BHS VOP MS distributie examen deel te kunnen nemen, dien je te voldoen aan:

  • VCA-certificaat
  • De toelatingseisen van STIPEL (www.beiviag.nl)
  • Indien dit een her-certificering betreft ontvangen wij graag uw huidige BEI/VIAG certificaat

Inhoud opleiding

  • 1 lesdag theorie (08:00-16:00)
  • 1 lesdag praktijk (08:00-16:00)
  • 1 dag theorie- & praktijk examen
  • Online oefenmodule
  • Lesmateriaal
  • Warme dranken & heerlijke broodjeslunch gedurende lesdagen inclusief

GRATIS ADVIES OVER DEZE OPLEIDING? VRAAG HET DE EXPERT

GRATIS ADVIES OVER DEZE OPLEIDING?
VRAAG HET DE EXPERT

Wij leiden op voor

In de technieksector is volop vraag naar nieuw personeel, mensen die van aanpakken houden en zichzelf graag blijven ontwikkelen. De techniek is een toekomst vaste sector vol uitdagend en relevant werk.

Handige links

Agenda cursus aanbod

Maatwerk voor bedrijven